Kulüp Başkanımız
![baskan baskan](https://www.adanasusporlari.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/CROP-plbs28ous28ibf5egse97mkjlffwpg0t27m8s09huo.jpeg)
Mehmet Fatih TALAY
Kulüp Başkanımız uzun yıllardır su sporları ile ilgilenmekte. Dünyanın hemen hemen her noktasında dalış yapan Fatih hocamız duayen dalgıçtır.
Eğitmenlerimiz
Eğitmenlerimiz
![](https://www.adanasusporlari.com/wp-content/uploads/2022/03/hoca2.jpeg)
Gültekin ÖZENSEL
Dünyanın birçok yerinde dalışlar yapan hocamız, 2000 yılından beri eğitim vermektedir, Tssf de eski milli hakemlik yapmıştır, Su kayağı, barefood ve mono kayak yarışmacısı sporcusudur, Cmas 2 yıldız eğitmenliğine Çukurova Su Sporları Spor kulübünde devam etmektedir.
![egitmen2 egitmen2](https://www.adanasusporlari.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hoca1-pla8do3tiqw0u7c96hnb4t52ho7rfbc7b4wtfmvta8.jpeg)
Akın ÖZNERGİZ
1997 yılında su sporlarına başlayan eğitmenimiz dünyanın çeşitli yerlerinde dalış yapmıştır. Çukurova Su Sporları Spor kulübünde 1999’dan bu yana Rehber Dalgıç olarak dalış hayatına devam etmektedir.
![sercan1 sercan1](https://www.adanasusporlari.com/wp-content/uploads/elementor/thumbs/sercan1-pla9mtarraosfzrkki59dx11kvpe3zk3ukvc71y4g0.jpeg)
Sercan ATIŞ
2017’de dalış hayatına başlayan ve ülke sınırları içinde birçok dalış yapan eğitmenimiz, Çukurova Su Altı Spor Kulübünde tanıtım dalış uzmanı olarak görevine devam etmektedir. Uzmanlıkları: Arama Kurtarma, Derin Dalış, Yön Bulma, İlk Yardım, Tanıtım Dalışı.