Kurslar

Kurslarımız

15 yaşından gün almış herkes CMAS başlangıç seviyesi 1 Yıldız Dalıcı eğitim programına katılabilir. Bu kursu başarıyla tamamlayan adaylar 18 metreye kadar dalış yapabilirler.
(18 yaşından küçükler veli onayı ile kursa katılabilir)

İleri seviye dalış eğitimi 1 yıldız dalıcı sertifikasını aldıktan sonra dalış kayıt defterine eğitim dalışları hariç 20 Kayıtlı dalışı olan 1 yıldız dalıcıların veya Padi, SSI gibi diğer sistemlerden geçiş yapmak isteyenlerin katılabileceği. En az 14 yaşını doldurmuş, Sağlığında problem olmayan dalıcıların katılabileceği bir seviyedir.

18 yaşını doldurmuş olmak. En az ilköğretim ya da ilkokul diplomasına sahip olmak. TSSF talimatnamedeki sağlık şartlarına uygun olmak CMAS iki yıldız dalıcı ya da federasyonca denkliği onaylanmış, eşdeğer bir sertifikaya sahip olmaktır. Ve en az 6 ay süre geçmiş olması gerekmektedir. Iki yıldız dalıcı belgesini ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir sertifika aldıktan sonra en az 50 onaylı dalış yapmış olmak ve bunu dalış kayıt defteri ile kaşeli ve imzalı olarak beyan etmesi gerekmektedir. Federasyonun ilk yardım, yön bulma ve derin dalış uzman dalıcı belgelerine sahip olmak

UZMANLIKLAR

Yön Bulma
Gece Dalışı
Tanıtım Dalışı
İlk Yardım
Derin Dalış
Nitrox Oksijen Kullanımı
Arama Kurtarma

Call Now ButtonBizi Arayın